BRZMIENIE CISZY

Brzmienie ciszy - Szczęście śpi wśród bezdroży

. Opublikowano w Płyty CD - Brzmienie Ciszy


Brzmienie ciszy - Szczęście śpi wśród bezdrożyKup płytę - kliknij tutajInformacje:
Data produkcji: 2008
Nośnik: 1CD

Opis:

Płyta zawiera wyłącznie piosenki autorskie, tzn. słowa i muzyka stworzona została przez kogoś z zespołu. (także przez byłych członków i gości) Brzmienie jest zdominowane przez akustyczne instrumenty: Fundamentalny bas, gitary akustyczne i klasyczne, flet, cymbałki, rytmizujące grzechotki, tamburyn, bongosy oraz konga.Tu i ówdzie fioletowe brzmienie czarodziejskich dzwoneczków, a także matowe jak piaskowiec - owcze "zbyrcoki" Gdzieniegdzie uzupełniaja aranżację łagodne brzmienie tzw "jazzówki" czyli gitary elektrycznej używanej zazwyczaj w muzyce jazzowej, gitary o charakterystycznym melancholijnym, pastelowym brzmieniu.
Na okładce płyty pastela pędzla Marii Lewandowicz powstała pod wpływem naszej muzyki z bezdroży. W środku znajdziesz przewodnik po bezdrożach, który z pewnością  ułatwi Ci tą magiczną wycieczkę.

Lista utworów:

16 autorskich utworów
58 minut muzyki
4 - stronicowa kolorowa okładka ze zdjęciami i "przewodnikiem" po piosenkach

Na płycie dominują piosenki o tematyce górskiej. Niezwykle łagodne, liryczne ballady ("Na jesiennym bukowym Liściu", "Raj", "Leśni Ludzie", "To już koniec") przeplecione będą dynamiczniejszymi piosenkami w turystycznym duchu (Gorczańskie Lato, Światłem, Beskidu Rajskie Ogrody). Nie zabraknie lekkiej domieszki poezji śpiewanej (Piosenka o krakowskim grajku).